MyHeritage DNA sada Zdraví+Původ
Jen za$99‎
$199‎
+ shipping

Genetic Risk Reports

Získejte přehled o 36 chorobách, včetně 18 zpráv o genetických rizicích

Jen za$99‎
$199‎
+ shipping

Uncover your genetic risk

Většina chorob je způsobena kombinací negenetických faktorů, jako životní styl a prostředí, a faktorů genetických, které jsou určovány vaší DNA. Vliv vašich genů na vaše zdraví je označován jako vaše genetické riziko.

Zprávy o genetických rizicích vás informují, zda máte snížené, průměrné, nebo zvýšené genetické riziko pro rozvoj určitých chorob. Když budete znát svoji úroveň rizik, budete se moci informovaně rozhodovat o své péči o zdraví.

Zprávy o přenašečích genetických vad jsou v současné době dostupné pro 18 chorob:

 • Dědičná rakovina prsu u genů BRCA1/BRCA2
 • Parkinsonova choroba s pomalým nástupem
 • Alzheimerova choroba s pomalým nástupem
 • Crohnova choroba
 • Celiac Disease
 • Věkem podmíněná makulární degenerace
 • Hereditary Hemochromatosis
 • Deficit α1-antitrypsinu
 • Hereditary Thrombophilia
 • G6PD Deficiency

Průlomové polygenní zprávy o zdraví

MyHeritage currently offers 4 polygenic risk reports

U některých chorob, jako například onemocnění srdce, je vaše riziko určeno kombinací variant několika genů. Tyto choroby se nazývají choroby polygenní. Společnost MyHeritage vyvinula bilance polygenních rizik pro onemocnění srdce, rakovinu prsu a diabetes 2. typu, a tyto zprávy nabízíme jako jedna z prvních společností vůbec.

Analyzujeme tisíce variant napříč celým vaším genomem a kombinujeme výsledky těchto analýz, abychom mohli vypočítat vaši bilanci polygenních rizik (BPR) pro každou chorobu. BPR je nejkomplexnější přístup k vyhodnocování genetických rizik polygenních chorob.

Vzorek
Vaše zpráva o genetických rizicích pro každou chorobu zahrnuje:
Vaše úroveň rizika pro chorobu
Získejte přehled o tom, jak jste na tom s riziky ve srovnání s běžnou populací.
Jak byly určeny vaše výsledky
Explains which variants were analyzed and detected in your DNA sample.
What you can do with your results
Doporučení, na koho se obrátit, pokud byste chtěli blíže diskutovat své výsledky.
Informace o chorobě
Zjistěte více, včetně symptomů a faktorů spojených s životním stylem, které mohou ovlivnit vaše riziko.
Jste v dobrých rukou
Your test includes independent physician oversight. A questionnaire about your health history is required before taking the test. Your answers will be confidentially reviewed by a physician. After your results are generated, your reports will be reviewed by the clinical team from PWNHealth, who will determine whether genetic counseling is advised. If genetic counseling is recommended, it is included as part of the PWNHealth services.
Naše technologie a standardy

K analýze vaší DNA používáme pokročilou technologii – speciálně navržený čip ve formátu Global Screening Array se stovkami tisíc strategicky vybraných sond pro zachycení největšího možného množství genetické variace. Nový čip nám umožňuje flexibilně přidávat zprávy pro další choroby, aniž by bylo v budoucnu nutné odebírat nový vzorek DNA.

Soukromí

Your privacy and the security of your data is our top priority. DNA analysis is done in a CLIA-certified, CAP-accredited lab in the U.S. to ensure your data is processed and stored securely and professionally. DNA data is protected by multiple layers of encryption and stored on secure servers.

Zákon zvaný The Genetic Information Nondiscrimination Act (GINA), tedy „Zákon o nediskriminaci na základě genetické informace“, chrání občany Spojených států před diskriminací ze strany zaměstnavatelů a poskytovatelů zdravotního pojištění na základě jejich genetické informace.
 • Majitelem vašich dat jste vy a můžete je kdykoliv nevratně smazat.
 • We will never share your data with any third parties without your explicit consent. Vaše zprávy budou sdíleny se sítí PWNHealth pro usnadnění lékařského dohledu nad provedením vašeho testu.
 • Jsme jediná společnost testující DNA, která se zavázala, že nikdy nebude sdílet vaše údaje s pojišťovnami.
Reminders

Vaše zprávy o zdraví nevypovídají nic o tom, zda určitou chorobu skutečně máte nebo zda se u vás rozvine.

Tyto zprávy vyhodnocují pouze vaše genetické riziko. Nezohledňují negenetické faktory jako prostředí, životní styl, věk nebo rodinnou anamnézu. V současné době jsou zprávy o BPR dostupné pouze osobám převážně evropského původu, protože používaná věděcká data jsou omezena na osoby tohoto etnického původu.

If you have a personal or family health history of one of the genetic conditions listed here, it is recommended that you consult with your healthcare provider to discuss comprehensive screening.

Můžete si zakázat zprávy o zdraví pro nevyléčitelné choroby, jako Alzheimerovu a Parkinsonovu chorobu, pokud si nepřejete znát tyto výsledky. Tyto zprávy si budete moci kdykoliv prohlédnout, jakmile změníte své nastavení soukromí.