Smadar LeviFinanční ředitel
background
Previous page Next page
Beginning of quote:MyHeritage dělá věci jinak a já rád řeším každodenní výzvy myslet nekonvenčně. End of quote.
Jako finanční ředitelka přináší Smadar do MyHeritage více než 17 let zkušeností s tvorbou efektivních finančních a účetních operací v rozličných prostředích včetně technologických, průmyslových i obchodních společností.

Před nástupem do společnosti MyHeritage byla Smadar finanční vice-presidentkou u MediaMind, kde vedla aktivity týmu 40 zaměstnanců ve 12 kancelářích po celém světě a hrála klíčovou úlohu při realizaci úspěšné akvizice společností DG FastChanel a vedla vstup společnosti na burzu Nasdaq.

U předních účetních firem Ernst & Young a také Arthur Andersen byla Smadar nápomocná v poskytování poradenství a odborných znalostí v oblasti průběžné kontroly a auditu čtvrtletních a ročních finančních zpráv a při určování vhodné strategie řešení potenciálních rizik. Často také prováděla konzultace v oblasti účetnictví a daňové problematice.

Smadar je držitelkou B.A. v oboru účetnictví a MBA v oblasti financí a účetnictví. Ve svém volném čase si Smadar a její manžel užívají s jejich dvojčaty. Jako zkušený potápěč se Smadar potápěla na mnoha největších podmořských útesech světa.