Neta Langer LevitanVedoucí oddělení lidských zdrojů
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Díky našemu výjimečnému talentu, působivým produktům, nejmodernějším technologiím a prostředí s lidmi na prvním místě je MyHeritage tak úžasným místem pro práci. Jsem hrdý na to, že jsem toho součástí. End of quote.
Neta, naše personální ředitelka, dohlíží na všechny aspekty lidských zdrojů ve společnosti MyHeritage se zaměřením na rozvoj talentů, firemní kulturu a vedení.

Během posledních 23 let zastávala řadu vedoucích pozic v oblasti lidských zdrojů v různých průmyslových odvětvích a společnostech, včetně Glasshouse Technologies, Amdocs a naposledy jako SVP HR ve společnosti 888 Holdings. Neta studovala sociální chování na Bar Ilan University plus management a organizační chování na Lahav, Tel Aviv University.

Během své kariéry vedoucí lidských zdrojů v globálních technologických společnostech, zvládla Neta organizační transformace, fúze i akvizice, a mentorovala lídry, přičemž směřovala k provozní dokonalosti a zapojení talentů. Neta je zapálená pro dokonalost a podporování lidí a komunit k úspěchu. Věří, že data a technologie jsou klíčovými faktory úspěchu v moderních vyspělých organizacích.

Neta je hostující lektorkou programu MA Organisational Development Program v Peresově akademickém centru, a aby následovala své srdce, Neta dobrovolničí různými způsoby, se zaměřením na posílení sebevědomí mladých žen, jejich profesních schopností a zaměstnatelnosti. Společně s týmem pro lidské zdroje se Neta zavázala vytvářet prostředí, které inspiruje a přináší z lidí to nejlepší. Jejím posláním je podporovat obchodní cíle a zároveň zajistit, aby MyHeritage bylo tím nejlepším místem pro práci a bylo připraveno na světlou budoucnost.

Neta je šťastně vdaná za Alona a společně jsou hrdými rodiči tří dětí. Ve volném čase se věnuje interiérovému designu a gurmánskému pečení.