Gilad JaphetZakladatel a výkonný ředitel
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Buduji MyHeritage jako společnost, která je nejenom dobrá, ale také koná dobro ve světě. End of quote.
MyHeritage je dílem technologického veterána a zkušeného genealoga Gilada Japheta. Jeho podnikatelská vize a vášeň pro rodinnou historii utvářela MyHeritage z garážového projektu až do světové web-firmy s desítky milionů uživatelů po celém světě.
Před založením MyHeritage, Gilad zanechal svůj otisk firmách BackWeb Technologies a také BRM Technologies, kde jeho role jako vedoucího produkčního managementu v antivirové výzkumné jednotce přispěla k úspěchu těchto firem.

Za poslední dekádu byl Gilad hnací silou za naším cílem vytvořit rodinnou genealogii jednoduchou a dostupnou všem s řadou produktů, které získaly ocenění. Vedl MyHeritage skrze významné akvizice a vytváření vztahů s dalšími v branži.

Gilad také investoval vlastní čas v řadě pro bono iniciativ, využívající technologie a sítě, které vytvořil v MyHeritage pro vyšší dobro. Jeho úspěchy se pohybují od obeznámení stovek dědiců ukradeného majetku nebo uloupených uměleckých děl, kteří mají možnost na vrácení majetku své rodině až po možnost se osobně zapojit do řešení záhad genealogie a znovu-sjednocování rodin. Jsou to ty činnosti, které mu vysloužily přezdívku „Sherlock Holmes“ v genealogické sféře.

Hrdý otec tří dětí, Giladův smysl pro dobrodružství ho vedl několikrát mimo vyšlapané cesty. Cokoli děláte, nesnažte se jej vyzvat k šachu.