Ran LevyVicepresident výzkumu a vývoje
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Naše R & D je o solidaritě. Podejte ruku přátelům. Jsme všichni původci úspěchu společnosti. End of quote.
S více než 18 lety zkušeností v technologickém průmyslu jako vývojář a architekt specializující se na komplexní, rozsáhlé systémy, Ran je zaměřen na agilní a efektivní procesy. Ran přispívá velkou technickou schopností do MyHeritage, kde pracoval na vytvoření kultury „kvality jako způsob života“ v oddělení výzkumu a vývoje, čímž posílil týmy k soustředění se na realizaci bez snížení kvality.

Předtím, než se stal vicepresidentem oddělení výzkumu a vývoje, Ran vedl 4 roky back-end tým v MyHeritage, kde definoval architekturu pro řešení vysoké škálovatelnosti a tím umožňující MyHeritage zvládnout desítky milionů uživatelů, miliardy profilů a historických záznamů. Před nástupem do společnosti MyHeritage, Ran byl softwarový architekt v jedné z obchodních sekcí Nokia Siemens Network.

Ran je držitelem bakalářského titulu v oboru počítačových věd z Academic College of Tel Aviv-Yafo. Jeho kariéra v technologii byla inspirována jeho oblíbeným koníčkem - kódováním - s kterým začal ve věku 10 let, kdy vytvářel hry před nástupem internetu.