Maya LernerSenior viceprezident pro produkt
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Fascinuje mne, když se snažím spojit uživatele všemi smysluplnými způsoby, a to je to, o co MyHeritage jde. End of quote.
Maya vede produktové řízení a strategii společnosti MyHeritage a zajišťuje, že naše produkty jsou nejen výkonné, ale také vstřícné a uživatelsky přívětivé.

Přináší do MyHeritage významné desetileté zkušenosti v oblasti řízení spotřebitelských produktů, a to v začínajících i velkých společnostech, od I-play (dříve Oberon Media) po Sears, EatWith a naposledy Playtika. Její zaměření na rozmanitou historii ji činí zvláště vhodnou pro její úlohu v MyHeritage. Je odbornicí v oboru přednáší na téma interaktivní design produktů na IDC Herzliya, její vlastní alma mater, získala bakalářský titul v oboru Informatika. Maya je rovněž držitelkou titulu Masters in Public Administration (MPA) z Cornellovy univerzity.

Maya byla vždy fascinována genealogií a nejvíce, když byl v roce 2007 natočen dokument o její vlastní rodinné historii. Maya také ráda také fotografuje a vaří, a spojila tyto koníčky psaním rodinné kuchařsky, která kombinuje příběhy a recepty od svých prarodičů z jejich rodinné pekárny.